fbpx
yeni oyuncak

Kendi Setini Oluştur!

Alice & Grace'in eğitici oyuncaklar dünyasına hoşgeldiniz! Imaginory'nin değiştirilebilen temaları ile sınırsız hikayeler üretebileceğiniz, maceradan maceraya koşabileceğiniz hikaye deneyimine hazır mısınız?
Imaginory setinizi çocuklarınız için özel olarak siz de oluşturabilirsiniz. Mix & Match ile dilediğiniz tema yüzeyini seçerek, çocuklarınzın sevdikleri 6 karakteri kullanarak onlara tam istedikleri seti yapabilirsiniz. Mix & Match butonuna tıklayın ve yönlendirmeleri takip edin. Eğitici oyuncaklar alanında çocuk gelişimi ve temel becerilerini destekleyen orijinal ürünümüz Imaginory ile sınırsız hikayeler yolculuğunda siz de yerinizi alın!

eğitici oyuncaklar

Temalara Göz At!

Eğitici oyuncaklar, çocuk gelişiminin desteklenmesi ve çocukların temel beceriler edinebilmeleri açısından oldukça önemlidir. Alice & Grace, eğitici oyuncaklar alanında faaliyet gösteren ve İTÜ Çekirdek destekli bir kadın girişimidir. Imaginory, pedagog ve pediatrist onaylı, çocuk gelişim evrelerinin ve çocuklardan beklenen temel becerilerin desteklenmesine katkıda bulunan bir eğitici oyuncaktır. Imaginory hikaye seti ile çocuklarınıza sınırsız bir hikaye deneyimi yaşatın. Birbirinden orijinal ve renkli temalarımıza göz atın.

eğitici oyuncaklar

Bizi Takip Et!

[wdi_feed id=”1″]

yeni oyuncak

Kendi Setini Oluştur!

Imaginory'nin değiştirilebilen temaları ile maceradan maceraya koşabileceğiniz bir hikaye deneyimine hazır mısınız? Mix & Match butonuna tıklayın ve yönlendirmeleri takip edin, sınırsız hikaye yolculuğunda siz de yerinizi alın!

eğitici oyuncaklar
alice&grace-home08
eğitici oyuncaklar

Temalara Göz At!

Imaginory, pedagog ve pediatrist onaylı, çocuk gelişim evrelerinin ve çocuklardan beklenen temel becerilerin desteklenmesine katkıda bulunan bir eğitici oyuncaktır. Imaginory hikaye seti ile çocuklarınıza sınırsız bir hikaye deneyimi yaşatın. Birbirinden orijinal ve renkli temalarımıza göz atın.

IMAGINORY HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN SAYFAYI ZİYARET ET!