fbpx
  /  Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

İNTERNET SİTESİNDEN YA DA İNTERNET SİTESİNİ KULLANARAK YAPTIĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLER VEYA DİĞER İŞLEMLER YOLUYLA EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLER, BU KULLANIM ŞARTLARINA TABİ OLACAKTIR. İNTERNET SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLİCE OKUYUN.

İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI: https://alice-and-grace.com

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “https://alice-and-grace.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

İnternet sitesinin (https://alice-and-grace.com) tüm hakları Alice and Grace Eğitim Araçları Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. Bu internet sitesi sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, vs. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve açıklamalar), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Kullanıcı internet site dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesaire imgeleri, video klipleri, dosyaları, internet sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile, tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Alice and Grace Eğitim Araçları Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;

Site’nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

Site ‘den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte “© 2018,alice-and-grace.com,Tüm Hakları Saklıdır” ifadesi eklenmeden kullanılamaz.

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

  1. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

Alice-and-grace.com’ un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu internet sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

  1. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

Https://alice-and-grace.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde https://alice-and-grace.com’ un hiçbir kontrolü olmadığı için, https://.alice-and-grace.com’ un linklerinin gösterdiği internet sitelerinin veya kaynakların ulaşa bilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu internet siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca https://alice-and-grace.com’ un böyle herhangi bir internet sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

  1. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

https://alice-and-grace.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep, üyelik, iletişim, yorum ve satın alma formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

  1. Hak ve Sorumluluklar

Https://alice-and-grace.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, https://alice-and-grace.com ve sahibi Alice and Grace Eğitim Araçları Teknolojileri San. Ve Ticaret Ltd. Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir satış veya bilgi hatasından dolayı https://alice-and-grace.com sitesi ve sahibi Alice and Grace Eğitim Araçları Teknolojileri San. Ve Ticaret Ltd. Şti.‘ne sorumluluk yüklenemez.

Https://alice-and-grace.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Alice and Grace Eğitim Araçları Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi‘ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.