fbpx
Image Alt

Hakkımızda

Alice & Grace, 2017 yılında kurulan ve eğitici oyuncaklar alanında faaliyet gösteren bir kadın girişimidir. Kurucumuz Ezgi Eltekin Connolly, 10 yıllık kurumsal hayat geçmişinin ardından çocuklarından aldığı ilham ve tecrübeler ile girişimciliğe adımını atmıştır. İTÜ Çekirdek, EBRD, Swedish Institute ve Cherie Blair Foundation destekli ve tescilli markası Imaginory ile 2018 yılında pazara giriş yapmıştır. Ürünlerimiz çocuk gelişim ve pediatri uzmanları tarafından onaylanmış olup, aileler, öğretmenler ve çocuklarla birlikte geliştirilmiştir. Ürünlerimiz, uzun süreli oyunu destekleyen, çocukların yaratıcılıklarını pekiştiren ve temel becerileri erken yaştan itibaren edinmeleri üzerine tasarlanmıştır. Alice & Grace olarak, yerli olarak ürettiğimiz eğitici oyuncakları, okul öncesi müfredatlarına uygunluğu sayesinde, eğitimde bir sosyal katkı yapmayı hedeflemekteyiz. Tüm ürünlerimizi hem yerel hem uluslararası çocuklarla buluşturmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Alice & Grace, eğitici oyuncaklarımız aracılığı ile okul öncesi çocukların yaratıcılıklarını destekleyerek, dış dünyaya bakış açılarını değiştirmeyi hedefleyen bir girişimdir.

Alice & Grace olarak, okul öncesi yaş grubundaki çocuklarımızın farkındalık, çok yönlü düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmelerini destekliyoruz.

Çocuklarımızın yaratıcı ve üretken birer birey olarak yetişmesi Alice & Grace olarak önceliklerimizin başında geliyor.

NEDEN IMAGINORY?

Okul öncesi yıllarda yaratıcılıkları ve gelişimleri desteklenen çocukların dış dünyaya bakış açısı değişmektedir. Alice & Grace'in marka tescilli ürünü Imaginory ile hikayeler kurgulayarak; Çocuklarınızın özgün düşünmesine, özgüveninin artmasına, daha üretken olmasına, çok yönlü düşünmesine ve problem çözme becerilerinin geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ…