fbpx
Image Alt

Hakkımızda

ALICE & GRACE

Alice & Grace 2017 yılında kurulmuş bir kadın girişimidir. Ezgi Eltekin Connolly tarafından 2016 yılında başlatılmış olan Imaginory projesi, İTÜ Çekirdek girişimcilik ekosisteminin de desteğini alarak 2018 yılında Alice & Grace'in ilk marka tescilli ürünü olarak hayata geçmiştir. Ezgi, ikiz kızlarıyla yaşadığı kitap okuma tecrübelerinden yola çıkarak; çocukların daha çok katılabildiği ve kuralı olmayan interaktif bir hikaye oyunu fikrini geliştirdi. Bu yepyeni hikaye deneyimi; çocukların, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini özgür bırakmanın yanı sıra, sözel iletişim becerilerinin ve aile içi iletişimin gelişmesine de katkı sağlayacaktır.

Alice & Grace, eğitici oyuncaklarımız aracılığı ile okul öncesi çocukların yaratıcılıklarını destekleyerek, dış dünyaya bakış açılarını değiştirmeyi hedefleyen bir girişimdir.

Alice & Grace olarak, okul öncesi yaş grubundaki çocuklarımızın farkındalık, çok yönlü düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmelerini destekliyoruz.

Çocuklarımızın yaratıcı ve üretken birer birey olarak yetişmesi Alice & Grace olarak önceliklerimizin başında geliyor.

NEDEN IMAGINORY?

Okul öncesi yıllarda yaratıcılıkları ve gelişimleri desteklenen çocukların dış dünyaya bakış açısı değişmektedir. Alice & Grace'in marka tescilli ürünü Imaginory ile hikayeler kurgulayarak; Çocuklarınızın özgün düşünmesine, özgüveninin artmasına, daha üretken olmasına, çok yönlü düşünmesine ve problem çözme becerilerinin geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ…

Okula dönüş haftası!

Okula dönüş haftası indirimimizden faydalanmak için sepette "OKUL10" kupon kodunu kullanmayı unutmayın!
Holler Box