fbpx
Image Alt

Hakkımızda

ALICE & GRACE

Alice & Grace 2017 yılında kurulmuş bir kadın girişimidir. Ezgi Eltekin Connolly tarafından 2016 yılında başlatılmış olan Imaginory projesi, İTÜ Çekirdek girişimcilik ekosisteminin de desteğini alarak 2018 yılında Alice & Grace'in ilk marka tescilli ürünü olarak hayata geçmiştir. Ezgi, ikiz kızlarıyla yaşadığı kitap okuma tecrübelerinden yola çıkarak; çocukların daha çok katılabildiği ve kuralı olmayan interaktif bir hikaye oyunu fikrini geliştirdi. Bu yepyeni hikaye deneyimi; çocukların, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini özgür bırakmanın yanı sıra, sözel iletişim becerilerinin ve aile içi iletişimin gelişmesine de katkı sağlayacaktır.

Alice & Grace, eğitici oyuncaklarımız aracılığı ile okul öncesi çocukların yaratıcılıklarını destekleyerek, dış dünyaya bakış açılarını değiştirmeyi hedefleyen bir girişimdir.

Alice & Grace olarak, okul öncesi yaş grubundaki çocuklarımızın farkındalık, çok yönlü düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmelerini destekliyoruz.

Çocuklarımızın yaratıcı ve üretken birer birey olarak yetişmesi Alice & Grace olarak önceliklerimizin başında geliyor.

NEDEN IMAGINORY?

Okul öncesi yıllarda yaratıcılıkları ve gelişimleri desteklenen çocukların dış dünyaya bakış açısı değişmektedir. Alice & Grace'in marka tescilli ürünü Imaginory ile hikayeler kurgulayarak; Çocuklarınızın özgün düşünmesine, özgüveninin artmasına, daha üretken olmasına, çok yönlü düşünmesine ve problem çözme becerilerinin geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ…