fbpx
  /  Neden Farklı   /  Imagınory Neden Farklı – 5

Imagınory Neden Farklı – 5

Oyunların birbirleriyle devamlılığını sağlamak, farklı oyuncakları birleştirerek yeni oyun ortamları yaratmak çocukların yaratıcılığını pekiştiren bir pratiktir. Bu şekilde yaratılan füzyon oyunlar sayesinde, çocuklar farkında olmadan kendilerini, motor beceriler, yaratıcı düşünme, problem çözme, dil becerileri, sosyal beceriler gibi pek çok fiziksel ve duygusal alanda geliştirebilirler.

Alice & Grace olarak biz de oyunlarımız arasında değişiklik yapılabilmesini ve oyun devamlığının bu şekilde sağlanmasını önemsiyoruz. Bu yüzden her ürün çeşidimizi temalar halinde üretiyoruz ve bu temaların birbirleriyle konuşmasını sağlıyoruz.

SNAP! Kart oyunumuzda farklı temalardaki oyun kartlarını karıştırarak daha keyifli bir oyun kurabilir, Ahşap Figür Boyama setlerimizle daha çok figür boyayarak çocuklarınızın kendi oyun dünyalarına ait karakterler yaratmalarına destek olabilir, Imaginory Hikaye Seti oyunumuzda ise maceraların çeşitlenebilmesi ve sınırsız bir hikaye dünyası yaratılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm ürün çeşitlerimiz için satış noktalarımız ve internet sitemizdeki Ürünler sekmesini inceleyebilirsiniz.🚀